2015

Geleneksel “yeni bir yıl, yeni heyecanlar, yeni umutlar” yazımıza hoşgeldiniz.

2014 yılı benim için karmakarışık bir şekilde başlamıştı. Sıkıntılı başlayan ama umudumu hiç yitirmediğim bir yılın daha ilk çeyreğinde darbenin en büyüğünü aldım. Yılın ortalarına doğru ilk rahatlamamı, yaz aylarının sonuna doğru da ikinci ve en büyük rahatlamamı yaşadım.

2014 yılı başında “Bu sene sayfada yazı paylaşmayacağımdüşüncem vardı. Taa ki, doğumgünüm olan 15 Temmuz 2014’te yazdığım yazıya kadar.

Zor bir dönemdi, kendimi zaman zaman çok yalnız hissettiğim, içime deli gibi kapandığım, kendime kızdığım, hesaplaştığım günler ve geceler oldu. Bir süre sonra ise geçmiş 13 yılın derin bir muhasebesini yaptım ve çıkarımlarımı “post-it” şeklinde hazırlayarak hem 2013 hem de 2014 yıllarını hayatımı derinden sarsan ve ters yüz eden yıllar olarak arşivin bir kenarına kaldırdım.

Depression-dark-clouds

2015 yılı için daha önce hem 2013 hem de 2014‘te yazdıklarımın bir benzeri olarak hepinize hayallerinizin, ve umutlarınızın gerçekleştiği bir yıl olmasını dilerim.

2015’e ise her zamankinden daha büyük umut, gerçekleşmesini umduğum hayallerim ve heyecan ile bakıyorum.

Unutmadan, hayatınız içerisinde başınıza ne gelirse gelsin hepsinin bir sebebi vardır. Allah’tan geleni içtenlikle ve hayırla kabul edin. Ne kadar büyük sıkıntılar yaşarsanız yaşayın kendinize bir bakın, sağlığınız yerindeyse o zaman sorunlar uçup gider bir şekilde. “Zaman” denilen dünyanın en etkili ilacı var hayatımızda.

Hepinize nice mutlu seneler…

Evren


 INFO: 

Oğlum, aslan parçam, Eren’im, 1 yaş daha büyürken ben de onunla büyüdüm. Çocukluğumu da onunla yeniden yaşamanın verdiği haz anlatılamaz.

Bu sayfalarda 2014 yılında 22 adet yazı yazmışım.

En çok ilgi gören yazım: Spiritüel Aydınlanma Eğlencesi

2. sırada ise Sosyal Medya ve Paralel Yaşamlar bulunmakta.

Tüm bu iki yazıyı okuyan internet okurlarının daha sonra yaptıkları şey ise “Aga bu adam kim?” merakı ile HAKKIMDA sayfasına bakmaları.

One thought on “2015

  1. Pingback: 2016 | e v ® e n

Comments are closed.